Podologia - Podozone Umów się na wizytę online

Podologia pielęgnacyjno-lecznicza

Podologia to specjalizacja leczenia w zakresie chorób i zmian patologicznych skóry i paznokci stóp. Dzielimy ją na pielęgnacyjną i leczniczą. Wizyta podologiczna rozpoczyna się wywiadem i oględzinami całych kończyn dolnych( skóra, paznokcie, podudzia, stawy). Dopiero po badaniu specjalista podolog określa kierunek działań. W przypadku braku wskazań do zabiegu podologicznego, wykonujemy pedicure pielęgnacyjno-kosmetyczny, a jeśli pacjent zgłosił się ze zmianami w obrębie stóp, przechodzimy do  specjalistycznego zabiegu.

Najczęstsze problemy podologiczne to: odciski, modzele, brodawki wirusowe, pękające pięty, nadmiernie rogowaciały naskórek, onycholiza paznokci, wrastanie paznokci, nadpotliwość stóp, łuszczyca i grzybica skóry oraz paznokci.

Jeśli potrzebujesz porady specjalisty podologa, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. 

Rezerwacji wizyty dokonasz pod nr. tel 607 770 937

Sprawdź również

Informujemy, że w trosce o bezpieczeństwo pacjentów w Centrum Podologicznym PodoZone pracujemy z użyciem specjalistycznego sprzętu, profesjonalnych preparatów podologicznych, z zachowaniem najwyższych standardów higienicznych. Posiadamy własny system sterylizacji i pakietowania narzędzi.