Umów się na wizytę online

Podologia dziecięca

Kiedy przyjść z pociechą do specjalisty podologa?

Umów się na wizytę u podologa, gdy zauważysz niepokojące zmiany na stopie, w przestrzeni międzypalcowej lub w obrębie paznokci.

Bardzo staramy się aby zabiegi na małych stopach były wykonywane wyjątkowo delikatnie w przyjaznej atmosferze, jednak mały pacjent to wyjątkowy pacjent, który specjalistę podologa traktuje jak: pielęgniarkę, dentystę czy lekarza. dlatego jeżeli Twoje dziecko należy do wrażliwych maluchów, masz możliwość przyjścia do naszego Centrum z dzieckiem na tzw. wizytę zapoznawczą. Podolog, pozna dziecko, spróbuje nawiązać z nim relację, co pomoże w trakcie wizyty zabiegowej

Z czym zgłosić się do specjalisty podologa?

Dzieci mają podobne problemy ze stopami jak dorośli pacjenci. Elementami, które różnicują pewne zmiany i nieprawidłowości to wiek i aktywność sportowa. Maluszek zaczynający chodzenie najczęściej może mieć problem z wrastaniem paznokci, a przedszkolak z brodawkami wirusowymi. Jeśli zauważysz zmianę która jest nowa i wiesz, że nie powinna znajdować sie na stopie Twojego dziecka, jak najszybciej skonsultuj to z lekarzem pediatrą lub specjalistą podologiem.

Sprawdź również

Rezerwacji wizyty dokonasz pod nr. tel 607 770 937