Umów się na wizytę onlinePoznaj nasz zespół

Centrum PodoZone – jest to centrum podologii, fizjoterapii i masażu stworzone z myślą o potrzebach współczesnych pacjentów. Przeprowadzona u nas dokładna diagnoza i odpowiednie objaśnienie problemu pozwalają na natychmiastowe rozpoczęcie pomocy w likwidacji bólu i odzyskaniu sprawności.
Kompleksowość naszych usług z zakresu podologii pielęgnacyjnej, podologii zabiegowej, fizjoterapii po zabiegach operacyjnych, urazach, terapii przy bólach kręgosłupa, bólach głowy, migrenach, a także projektowanie i wykonywanie indywidualnych wkładek ortopedycznych determinują sukces terapii.
Zadowolenie Klientów motywuje nas do ciągłego podnoszenia kwalifikacji i jakości naszej pracy.Nasi specjaliści

Agnieszka

Podolog

Podolog z zamiłowania.
Ukończyłam wyższe studia w kierunku kosmetologii na Wyższej Szkole Zdrowia w Gdańsku. Właśnie podczas studiów odkryłam, że moim największym zainteresowaniem są stopy i niesienie pomocy ludziom borykającym się z problemami w ich obrębie. Jestem absolwentką, najlepszych szkoleń i staży podologicznych w Polsce. Cały czas odwiedzam wiele gabinetów w całym kraju, gdzie zdobywam nową wiedzę, umiejętności i doświadczenie.
Tym, w czym czuję się najlepiej, to terapia paznokci zmienionych chorobowo i paznokcie problematyczne starszych pacjentów. Najbardziej lubię tak zwane „trudne przypadki”, w których efekt i ulga jest odczuwalna już podczas pierwszej wizyty. Najwięcej satysfakcji daje mi uśmiech i zadowolenie pacjenta.

Jaka jestem w kontakcie z pacjentem?
W gabinecie ze mną zawsze panuje ciepła atmosfera. Jestem bardzo empatyczną osobą, która do każdego podchodzi indywidualnie i z ogromną troską.

Prywatnie jestem dumną właścicielką schroniskowego owczarka niemieckiego. Kocham długie wypady za miasto wraz z ukochanym i naszym czworonożnym przyjacielem. Lubię piękne miejsca, gdzie ludzi jest niewiele. Mogę wtedy odpocząć od zgiełku dnia codziennego. Jestem fanką dobrej kuchni, podróży, książek i spotkań z przyjaciółmi. Kocham zwierzęta. Jestem również emerytowanym jeźdźcem. W siodle spędziłam 12 lat. Najważniejsza jest dla mnie rodzina, ciepły dom i szczęście moich bliskich.Michał

Fizjoterapeuta
Numer PWZFz: 67239

Jestem magistrem – absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku, na wydziale rehabilitacji. Specjalizuję się w fizjoterapii sportowej, współpracując do tej pory z takimi klubami jak: Trefl Sopot (ekstraklasa koszykówki), EKS Start Elbląg (ekstraklasa piłki ręcznej kobiet) i ZKS Olimpia Elbląg (II Liga piłki nożnej). Od 2019 roku związany jestem z Reprezentacją Polski w Piłce Siatkowej na Siedząco jako fizjoterapeuta kadrowy i asystent trenera.
Prywatnie pasjonat sportu Paraolimpijskiego oraz wszelkich form aktywności sportowej jako metod rehabilitacji osób z niepełnosprawnościami.

Jaki jestem w kontakcie z pacjentem?
Podchodzę do pacjenta holistycznie. Staram się wysłuchać i zrozumieć problem. Chcę również wykorzystać maksimum swojej wiedzy i umiejętności, aby uzyskać efekt zadowalający dla pacjenta.


Prywatnie jestem miłośnikiem sportu – w szczególności siatkówki. W okresie letnim pasjonuje się siatkówką plażową i uwielbiam aktywnie spędzać czas nad wodą.


Aleksandra

Podolog

Ukończyłam naukę w kierunku kosmetologii oraz szkołę medyczną na kierunku podologii. Nie zatrzymuję się jednak na ścieżce rozwoju i aktualnie studiuje fizjoterapię.

Jestem absolwentką prestiżowych szkoleń w zakresie korekcji wrastających paznokci, leczenia brodawek wirusowych dorosłych i dzieci. Dla mnie nie ma rzeczy niemożliwych podczas pracy z pacjentem! W gabinecie operuję kilkoma metodami korekcji wrastających paznokci, dzięki czemu jestem w stanie pomóc nawet ciężkim przypadkom. Jedną z metod leczenia jakie stosuję jest metoda Arkady.  

Jaka jestem w kontakcie z pacjentem?
Uśmiechnięta i żartobliwa. W gabinecie ze mną nigdy nie ma niezręcznej ciszy. Staram się w zrozumiały sposób odpowiadać pacjentom na wszystkie ich pytania.

O naszych pacjentów dbam nie tylko w gabinecie podologicznym, ale również diagnostycznym – zajmując się badaniem ortopodologicznym i projektowaniem oraz wykonaniem indywidualnych wkładek ortopedycznych.

Prywatnie jestem osoba lubiąca czytać duże ilości książek, a także spędzać czas na eksperymentowaniu w kuchni. Ci którzy mnie znają wiedza, że jak coś robię – to na 1000%. Dla mnie nie ma rzeczy niemożliwych
Kasia

Fizjoterapeuta
Numer PWZFz: 75903

Jestem absolwentką Uniwersytetu Opolskiego. Jednak mimo tytułu magistra, nie mogę powiedzieć, że moja nauka w kierunku fizjoterapii się skończyła, ponieważ jest to niekończąca się edukacja, a równocześnie satysfakcjonująca droga. Chęć rozwoju sprawia, że kończę kolejne kursy, dzięki którym poszerzam swój warsztat do pracy z pacjentem. Pracuję z pacjentem bazując na masażu tkanek głębokich,  kinesiotapingu, pinoterapii oraz pracy mięśniowo – powięziowej. Prowadzę także ćwiczenia indywidualne, dopracowując konspekt ćwiczeń do możliwości pacjenta. W najbliższym czasie planuję rozpocząć kurs Terapii Manualnej wg FRSc.

Jaka jestem w kontakcie z pacjentem?
Jestem empatyczna i troskliwa. Najważniejsza dla mnie jest edukacja pacjenta. Zależy mi na tym, aby wychodząc z gabinetu wiedział dokładnie co mu dolega, z czym to się wiąże i jak sobie z tym radzić. Tłumaczę trudne zagadnienia w sposób zrozumiały dla pacjenta. Chcę, aby był świadomy swoich dolegliwości i wiążącym się z nimi łańcuchem przyczynowo – skutkowym.


W naszym Centrum spotkasz mnie nie tylko w gabinecie fizjoterapeutycznym, ale również diagnostycznym. Jako diagnosta biomechaniki ruchu, po przeprowadzonym badaniu projektuję i wykonuję indywidualne wkładki ortopedyczne Firmy Capron w systemie Propedis.

W życiu prywatnym stawiam wszystko na jedną kartę. Dlatego z Opola miłość zaprowadziła mnie aż do Elbląga. Jestem również Panią dla malutkiego maltańczyka – Tosi. Kocham piec i gotować, uwielbiam chodzić na koncerty. Wolny czas zajmuje mi także granie na gitarze i śpiew.Marzena Gross Darabasz

Ortopodolog

Od ponad 12 lat zawodowo zajmuję się zdrowiem stóp. Potrzeby pacjentów z naszych gabinetów podologicznych skierowały mnie w kierunku zgłębienia  tematu biomechaniki ruchu, a to dało mi odkrywczą wiedzę… jak niesamowite są  ludzkie stopy i jak duży wpływ mają na cały układ naszego ruchu.

Jestem absolwentką Dobrej Szkoły Ortopodologi oraz Podologii Ortopedycznej, słuchaczką Akademi Globalnej Stopy, wielu kursów z zakresu biomechaniki ruchu oraz diagnozowania wad stóp u dzieci i dorosłych. Jako diagnosta biomechaniki ruchu – na podstawie wyników, projektuję i wykonuję indywidualne wkładki ortopedyczne Firmy Capron w systemie Propedis.

Jaka jestem w kontakcie z pacjentem?Empatyczna i ciepła, tłumaczę  trudne mechanizmy działania w sposób zrozumiały dla pacjenta. Każdy pacjent trafiający do mojego gabinetu, powinien być przygotowany na bardzo szczegółowe badanie i długą rozmowę. Pacjent ma ze mną nieograniczoną możliwość kontaktu w procesie terapii.

Jestem założycielką Centrum Podologii i Fizjoterapii Podozone ale przede wszystkim aktywnym pracownikiem, tworzę  zespół wspólnie z podologami i fizjoterapeutami, każdego dnia pracujemy wspólnie nad przywracaniem sprawności naszym pacjentom.

Prywatnie jestem szczęśliwą mężatką, mamą wspaniałej  dziewczynki Zosi, panią dla nieokiełznanej kotki  Mii oraz suni Blu o ludzkim spojrzeniu. Kocham książki, dobrą kuchnię, podróże, spotkania z przyjaciółmi, dużo medytuję, staram się praktykować  jogę na którą nieustannie obiecuję sobie znaleźć więcej czasu.

Ksenia

Menager

Absolwentka 3 uczelni wyższych: EUH-E w Elblągu kierunek administracja, Akademia Morska w Gdyni kierunek zarządzanie i marketing , Wyższa Szkoła Bankowa w Gdyni kierunek logistyka. Dzięki wieloletniej pracy z funduszami unijnymi miałam okazję skorzystać z szeregu szkoleń, kursów z zakresu: zarządzania, komunikacji w zespole, informacji zwrotnej, motywowania. Posiadam też certyfikat Ambasadora Zmiany Kultury Organizacji.  

W Centrum zajmuję się ogólnie pojętą logistyką, koordynacją pracy specjalistów, marketingiem, promocją oraz zaopatrzeniem. Pierwszy kontakt pacjenta z placówką to również ja.

Jaka jestem w kontakcie z pacjentem?

Zabiegów co prawda osobiście nie wykonuję ale zawsze witam naszych pacjentów z uśmiechem, doradzę, wesprę w ciężkich momentach. Lubię kontakt z ludźmi, jestem cierpliwa i żartobliwa. Kręci mnie podologia, kto wie, może kiedyś 😉

Prywatnie żona, mama dwóch synków, a dla przełamania męskich pierwiastków w naszym domu, mam również na utrzymaniu psinkę bokserkę. Każdą wolną chwilę spędzamy głównie na rowerach, a nasze motto rodzinne brzmi TWO wheels-ONE passion. 


Poznaj nasze Centrum