Umów się na wizytę online

Wkładki do butów piłkarskich. Czy są potrzebne?  

Czy Twoje dziecko  potrzebuje wkładek? To zależy…

Możemy to potwierdzić lub wykluczyć, po szczegółowym badaniu młodego pacjenta przeprowadzonym przez fizjoterapeutę, które polega na: wywiadzie, komputerowej diagnostyce stóp i układu ruchu, ocenie fizjoterapeutycznej postawy ciała, badaniu manualnym mięśni i stawów.

Mamo, Tato, jeśli masz w domu młodego sportowca – piłkarza, siatkarza, tenisistę, lekkoatletę, bardzo ważne jest zabezpieczanie jego stóp i całego układu ruchu w trakcie wykonywanej aktywności. To właśnie wtedy dochodzi do największych przeciążeń jego układu ruchu, do największych napięć, nagłych zrywów i zwrotów. Wkładka sportowa ( która jest wkładką specjalistyczną)amortyzuje stawy, a także zwiększa stabilizację stawu skokowego i kolan, dbając o bezpieczne i prawidłowe wykonywanie ruchów w układzie kostnym.

Wkładki sportowe, które wykonujemy w Centrum Podozone są dynamiczne,  nie rozleniwiają stóp, korygują wady, wspomagają i amortyzują pracę stawów, aktywują więzadła i mięśnie do lepszej aktywności.  Indywidualne  wspomagają aktywność w bezpieczny sposób i są zalecane tylko wg. konkretnych wskazań.

Rodzicu, masz pytania? Zadzwoń i umów wizytę na badanie układu ruchu dziecka: tel. 607 770 937